Укр Рус

Доставка і оплата

Оскільки ми не можемо ризикувати своїм товаром, відправка взуття до покупця здійснюється виключно після здійснення передплати. Ви можете оплатити як повну вартість покупки ще до відправки замовлення, так і внести невелику передоплату. Мінімальна сума передоплати за кожну одиницю товару становить сто гривень. Гроші необхідно перевести на банківський рахунок, номер якого ви дізнаєтеся відразу після оформлення замовлення. Наш менеджер відправить вам його смс-повідомленням на номер, вказаний під час реєстрації на сайті. Також за бажанням клієнта рахунок може бути відправлений на електронну пошту. Ми співпрацюємо з ПриватБанком, тому оплата може здійснюватися через Термінал, систему Приват24 або в касі відділення.

Як відбувається доставка

Доставка товару нашої компанії відбувається виключно одним перевізником, ця фірма має свої відділення навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни. До того ж, Нова Пошта найбільш швидко доставить замовлення до покупця. Там же під час отримання товару ви зможете оплатити решту суми за товар після його отримання і примірки. Приблизний період доставки складає близько двох-трьох днів. Якщо обраний товар відсутній на складі, ми можемо спеціально для вас доставити його в найкоротші терміни. Це займе близько п`яти днів, оскільки товар доставляється з закордону. Умови доставки та оплати товару не можуть змінюватися в залежності від побажань покупця.

Вартість послуг

Всі ціни на товар, умови доставки і оплати детально описані під кожною одиницею товару. За допомогою зручної системи пошуку ви можете легко підібрати потрібне взуття. У каталозі вказані низькі ціни. У нас є багато вигідних пропозицій і постійних акцій не тільки для роздрібних, а й для оптових клієнтів.

Ваш номер телефону: