Укр Рус

Дропшипінг

Дропшиппінг - що це? Як працює?

Рекомендуємо торговим центрам, торговцям в соцмережах і оптовим клієнтам спільну роботу по схемі дропшіпінга з безпосередньою доставкою до вашого покупцеві. Ми можемо швидко надати продукт як з нашого каталогу, так і іншу обрану взуття, виходячи з вашого прохання.

Якщо ви продаєте взуття через інтернет, або лише маєте намір створити дану активність, у нас є для вас прибуткове і цікава пропозиція. Ставши нашим партнером по відношенню до оптових продажів, ви отримуєте цікаві і економні оптові розцінки.

Для партнерів ми пропонуємо цілий спектр послуг до папки на Google диску з чистими, небрендовану зображеннями й товарів, а при потребі можемо забрендувати взуття вашим особистим логотипом.

Спільна робота щодо схеми дропшіпінга - досить звичайне явище в наш час. Ви розміщуєте пропонований нами продукт на власному інтернет-ресурсі, ваш замовник готує заявку, і після цих формальностей ви берете передоплату в обсязі, що підходить для вас доходу з продукту. Чи надаєте потрібну для нас передоплату, щоб здійснити доставку.
Для кого стане цікавим пропозицію покупки товарів на інтернет-ресурсах

З такого варіанту продажів можуть мати розшук:

Необхідні умови для партнерства з нами

Для початку вам буде потрібно елементарно повідомити нам про план співпраці з нашим магазином в сфері Дропшиппінг. Ми внесемо ваші дані в нашу мережу оптових партнерів, і з даного моменту ви отримуєте найвигіднішу оптову ціну. Лімітовані чисельності для таких клієнтів немає. Ви можете без обмеження продавати або одну одиницю товару, або кілька сотень за добу.

Для своєчасного і швидкого відповіді, телефонуйте завідувачу департаментом зв`язків з оптовими покупцями.

Ваш номер телефону: