Укр Рус

Про нас

Незважаючи на те, що в наш час існує дуже багато продавців і магазинів взуття, які пропонують свої послуги не тільки в звичайному магазині, але і на інтернет-ресурсах, Знайти дійсно хорошу і якісну взуття дуже складно. Ціни не завжди відповідають якості і красивому зовнішньому вигляду взуття. Тому в пошуку альтернативного рішення проблеми велика кількість людей шукають хороше взуття за допомогою інтернету, і часто трапляються на виверти шахраїв.

Що наша компанія пропонує своїм клієнтам

Незважаючи на недовгий період роботи, ми вже завоювали велику кількість позитивних відгуків від своїх клієнтів і продали тисячі пар взуття щасливим господарям. Про нас говорять багато покупців. До того великий асортимент продукції дозволяє нам задовольнити навіть найнесподіваніші побажання покупців. Якщо обраний вами товар відсутній на складі, то для вас буде зроблений індивідуальне замовлення взуття у постачальника відразу ж після передоплати. Взуття буде доставлена до вас будь-яким транспортним перевізником відразу ж після доставки до нас.

цікаві пропозиції

Оскільки наш магазин взуття знаходиться в культурній сторінці нашої країни - Львові, ми можемо запропонувати своїм клієнтам якісне взуття з Польщі. Про нас багато позитивних відгуків, а вся продукція відрізняється високою якістю і привабливою ціною. Також ви можете ще більше заощадити з цікавими акціями від нашої компанії. Наприклад, якщо ви знайдете сайт з більш низькою ціною, ніж у нас, ми запропонуємо вам знижку 15 гривень. Наш сайт створений як для оптової, так і для роздрібного продажу.

Ваш номер телефону: